Waluta:  

O firmie

Szanowni Państwo

Firma Catering Service Products oferuje obsługę inwestycji związanych z gastronomią i produkcją żywności. Opracowujemy projekty technologiczne, oferujemy doradztwo i dobór urządzeń gastronomicznych, wyposażenie obiektów gastronomicznych oraz odbiór techniczny i formalny technologii.

Nasz dział projektowy jest do Państwa dyspozycji zarówno w zakresie nowych projektów jak i konsultacji rozwiązań już istniejących. W swoich projektach wykorzystujemy doświadczenia szefów kuchni i dyplomowanych barmanów.

Oferta firmy obejmuje sprzęt i urządzenia dla gastronomii zaawansowane technicznie
i technologicznie.  W
yposażenie charakteryzuje się trwałością, niezawodnością oraz wysoką jakością produkcji. Wykonane jest zgodnie z wymogami stawianymi przez przemysł spożywczy oraz instytucje nadzorujące.

Ściśle współpracujemy z producentami urządzeń o uznanej marce europejskiej, jak: TECNOINOX, ARISTARCO, NILMA, RONDA, VALGOBBIA oraz CARLISLE.

Projektujemy unikalne rozwiązania z zakresu mebli technologicznych ze stali nierdzewnej, które realizowane są przez rodzimych producentów.  

Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Sklep internetowy

Dzięki najnowszym rozwiązaniom technicznym umożliwiamy dostęp do oferty z branży gastronomicznej, gdzie znajdziecie Państwo wyposażenie niezbędne do uruchomienia zaplecza kuchennego bądź jego uzupełnienia.

Jeżeli w naszym sklepie brakuje interesującego Państwa produktu, prosimy o kontakt telefoniczny lub pisemny wysyłając zapytanie na adres e-mail: biuro@csproducts.pl

Na tej podstawie przygotujemy wycenę.

 

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Zapewniamy rabaty dla stałych klientów.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACYTwój adres IP: 100.25.42.211