Waluta:  

Czas realizacji dostawy

1.Termin realizacji zamówienia jest liczony od daty wpływu zapłaty na konto sklepu internetowego.

2.Czas realizacji zamówienia zależy od dostępności towaru, standardowo wynosi od 4 do 10  dni roboczych. W przypadku braków magazynowych czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu do 30 dni od momentu przyjęcia zamówienia do realizacji.

3.Sprzedający może kontaktować się telefonicznie z Kupującym w przypadku  zamówień wymagających wyjaśnień oraz tych których płatność nastąpi gotówką przy odbiorze.

4.W przypadku wystąpienia okoliczności, które uniemożliwiają całkowitą lub częściową realizację zamówienia, Sprzedający zastrzega sobie możliwość telefonicznego ustalenia terminu dostawy.

5.W przypadku braku możliwości realizacji zamówienia z przyczyn niezależnych od Sprzedającego, Sprzedający zastrzega sobie prawo do jednostronnego anulowania zamówienia. Kupujący zostanie niezwłocznie poinformowany o zaistniałej sytuacji.

6.Ceny towarów nie obejmują wniesienia, montażu i szkolenia w zakresie obsługi urządzeń, które to czynności leżą po stronie Zamawiającego.

7.Sprzedający nie ponosi odpowiedzialności za opóźnienie bądź niedostarczenie towaru w wyniku niewłaściwego lub niepełnego podania adresu dostawy przez Kupującego.

8.Czas realizacji zamówienia zależy od przewoźnika, rodzaju przesyłki i adresu odbiorcy.

 

 

Twój adres IP: 44.221.73.157